Sałatka z tuńczykiem

Sałatka z tuńczykiem

04 lipca Znaczy – Więcej niż dwie porcję rumu

Byłem zafascynowany, aby dowiedzieć się, że George Washington zamówił podwójną porcję rumu dla żołnierzy w obchodach 4 lipca w 1778 roku, wraz z salutem artyleryjskim. I był równie zainteresowany, aby dowiedzieć się, że

John Adams i Benjamin Franklin przeprowadził kolację dla swoich kolegów Amerykanów w Paryżu, Francja.nasza strona internetowa Wysiłki te ewoluowały dziś w użyciu fajerwerki, jedzenie, i napoje oraz ich rodzin i przyjaciół, aby uczcić najważniejsze wydarzenie w historii Ameryki.

Dziś amerykańskie rodziny okazji Dnia Niepodległości z fajerwerkami, parady, grille, piwo, gry w baseball i różnych innych działań, aby świętować naszą historię, rząd i tradycji.

Czwarty lipca na wakacje często oznacza wykorzystując długi weekend lub dzień wolny od pracy, aby zebrać się z przyjaciółmi i rodziną do wspólnego posiłku.

grill na świeżym powietrzu wydaje się być na porządku dziennym dla osób gromadzących się na czwartego lipca. I grille najczęściej wiążą hamburgery i hot dogi. Ale te tradycje jedzenie naprawdę nie muszą być wspólne miejsce. Jak o wprowadzenie niektórych „zip”

i trochę kreatywności do tych tradycyjnych posiłków? Oto kilka sposobów, aby urozmaicić te hot dogi i hamburgery.

„Hot Belly Buster Burger” – tak nazywane, ponieważ składniki obejmują papryki jalapeno i sos tabasco i jego wielkości – pół funta wołowiny!

Oni naprawdę są całe posiłki.

Hot Belly http://www.husky.org.pl Buster Burger

Sałatka z tuńczykiem

Czas przygotowania: 10 minut. Sprawia 8 hamburgery, 1/2 funta każdy (lub, tak jak ja, 1/3 funta) Składniki:

4 funty zmieloną masę

5 świeżej papryki jalapeno

1 jajko

1/4 szklanki sosu Heinz 57 stek

1/4 szklanki mielonego cebula biała

1 łyżeczka tabasco (TM) lub ulubionego ostrym sosie

1 szczypta suszonego oregano

1 łyżka sosu Worcestershire

1 łyżeczka soli czosnek

Artykuł napisany przez: