Na jakim tluszczu najlepiej smazyc?

Na jakim tluszczu najlepiej smazyc?

Wciąż Kicking Butt w Wieku 100

„Bede Nadal kopać w tyłek, KIEDY JESTEM 100 lat!”

OK, wiec aby NIE byl JEDEN Z naszych oficjalnych slubow ślubnych. Ale nieświeże przypominać Moją wspaniałą strefę Maggie Tej obietnicy, kilka razy w tygodniu, współpracy najmniej. Widzisz, nawet półtora Roku Temu, te Słowa zdawało wysoce nieprawdopodobne, JAK leżałem nieprzytomny w Szpitalu, walcząc o kazdy oddech Jako Rury zasysane Randki rodzaje śluzu oskrzelowego i Płynie z moich płuc.poradnia psychologiczna białystok

Szybki skok zrobić Dzis, A znajdziesz Mnie w Wieku 57 powodzeniem wykonując moja DRöGE przez telewizję Sławy Insanity Workout. Widocznie Nie ma Mocy w słowach – nie nie tyle w samych słowach, ale w intencji i emocji Ich kopii. Odkąd zdiagnozowano przewlekłą białaczkę limfocytową w kwietniu 1999 Roku, ja utrzymuje Bardzo Silna, wręcz buntownicze nastawienie o moim odejściu z Tego ziemskiego królestwa. I Absolutnie odmówić Przyjęcia Rokowania Lekarza (aka Kary Śmierci), ktore bardziej niz prawdopodobne, ZE NIE dożyje 60. URODZIN. Zamiast zastąpić przejść Z moim celu długoterminowego, ABY Być Silny i „Nadal kopać w tyłek”, gdy jestem w 100.

Długa i Kręta droga do odzyskania Zdrowia

Moja droga do odzyskania w Roku 2010 byla Długa i powolna. Zajęło Pełne siedem miesiecy, zanim mogłem nawet chodzić Wokół bloku bez konieczności zatrzymywania SIĘ złapać oddech. I zakaszlał non-stop przez cały rok, JAK moje płuca walczył, ABY odzyskać od infekcji wirusowej, ZE Prawie twierdził moje Życie.

Niemniej jednak, zacząłem pcha SIĘ zrobić wykonywania bardziej Jak rok postępuje. W październiku 2010 Roku, byłem z powrotem zrobić prowadzenia po, Schodach w moim 22 piętrowego budynku mieszkanie, coś, Czego nie nie byl w powyżej tygodnia zrobić przez Prawie 18 miesiecy. Každý Tydzień widziałem Postępy zajęło mniej Czasu zrobić zakończenia obwodu.
Artykuł napisany przez: budmax.co.pl/