Jak przechowywac warzywa i owoce?

Jak przechowywac warzywa i owoce? Na Przykład, na drzwiach garażu Gdzie przyjść, napisać notatkę, „umieścić w koszykówkę z powrotem.”

6) Z poważaniem chwalić Swoje Dziecko, gdy widzisz je dobrze. I chwalić Swoje Dobre zachowanie wobec swoich dziadków LUB innych Osób, Które Twoje Dziecko wychodzi na górę.http://pitermed.pl/stomatolog/

7.) Badz konsekwentny i DAC jj Czas. Dobre nawyki moze trwać miesiące LUB dłużej. Ale, jeśli konsekwentnie je prowadzić i zachęcać i nagradzać Dobre zachowanie, sa szanse poland zaczną oddanie Rzeczy Tam, Gdzie Ich MIEJSCE Nie częściej niz. Nie chcesz, zeby podkreślić dziesięć Temat, ALE Chce, zeby Mieć Świadomość, ZE oczekuje SIĘ od Nich, ABY podnieść po sobie.

8.) zrób to rutynowa Rodziny. Chociaż doskonale Twoje Dziecko bedzie umieścić coś w zamian od razu PO użyciu, Ze Nie ZAWSZE tak SIĘ Dzieje. Ale jeśli SIĘ, aby rutyna, Gdzie Každý Członek Rodziny chipów w Tym SAMYM Czasie kazdego Dnia, zobaczysz rezultaty. Spróbuj 15 minut, Tuż po obiedzie LUB domowej.

9.) Nie pozwól Dzieciom zrobić coś Zabawy, póki nie nie podniósł SIĘ O Siebie. Na Przykład, bez Telewizji, bez komputera, bez Gier, bez Przyjaciół, bez Telefonu, itd. – Az umieściliśmy Wszystko Tam, Gdzie należy. Aby NIE odpadnie Jako kara, jeśli zawierają JA Jako rutynowe I Po Prostu oczekiwać, JAK mycie zębów, kąpieli, odrabiania Lekcji.

Im Faster dostać Swoje poland zaangażowanych w pomoc i oddanie SIĘ Swoje Rzeczy z powrotem Tam gdzie Ich MIEJSCE, Tym bardziej prawdopodobne Beda obejmować TAKIE zachowanie i przeprowadzić przejść przez dorosłości. Dzieci w Wieku 18 miesiecy, Moga Pomoc w Prostych Rzeczy. W Wieku 5-6 powinny jeden Być w powyżej tygodnia umieścić WSZYSTKIE Swoje zabawki oo Dala, umieścić Swoje Ubrania w odpowiednich szufladach i umieścić Rzemiosła, gry i inne Rzeczy z powrotem, gdy skończysz z nimi.

Artykuł napisany przez: