Salatka grecka

Salatka grecka

Uczenie poland umieścić iść z powrotem tam, Gdzie należy

Jeśli masz dzieci, sa szanse, znajdziesz SIĘ mówiąc: „Włóż przejść Z powrotem tam, Gdzie należy,” co najmniej 10 razy dziennie. NA początku moze sie wydawać, ZE TYLKO do Etap oni przerastać, akceptowania Jak podrosną, większe i Messiera, zdajesz sobie sprawę, že by zajmie Trochę poważnego wysiłku, ABY nauczyć je utrzymać Wszystko uporządkowane. Oto kilka wskazówek, JAK dostać Swoje poland, ABY POMOC:

1.) Powiedz Swoim Dzieciom się, Czego SIĘ spodziewać i wskazać dokladnie, Gdzie Rzeczy należą. Jeśli nie nie Wiedza, Gdzie należy kij baseballowy, Trudno umieścić przejść Z powrotem.

2.) gre sprawdz Oczyszczania. Jeśli bałagan byl na wysiłek Grupy, wyzwanie Grupe posprzątać cały bałagan w Pięć minut; jeśli się robią, aby nagroda zostanie Podaný. Innym podjąć w celu byłoby Award „Punkty” do kazdego Dziecka, ktore stawia ICH przynależności Dala kazdy dzien bez pytania. NA KONIEC Dnia, korzyści zostaną podane w oparciu o całkowitą Ilość punktów.

Salatka grecka

3.) Użyj nagrody przyznać, Dobre zachowanie, o nie nie kara za zle zachowanie. Powiem Swoje poland Dostana Dwa ciasteczka Oreo po obiedzie gdyby podnieść Swoje zabawki Zwykłe Maja Lepsze wyniki niz mówiąc im, že Beda musieli ISC zrobić łóżka 15 minut wcześnie, jeśli ICH NIE MA. Nagroda Moze Być WSZYSTKO, ABY Dziecko dobrze reaguje, CZY JEST do Uczta, Granie w Gry, czytając ulubioną książkę Albo PRZED snem.

4.) Użyj „chore” kalendarz działać Jako Przypomnienie i śledzić Postępy. Umieść zadania Randki, TAKIE Jak podniesienie Ich Pokoju, stawiając Brudne Ubrania w koszu zrobienia prania, Albo umieszczenie Ich rower w garażu, na Liście. KIEDY, aby zadanie, aby zaznaczyć przejść na Liście.

5.), pakowana zrobić Notatki LUB INNE przypomnienia wizualnych pełnić funkcję przypomnienia.
Artykuł napisany przez: http://ladeco.pl/produkty/meble-biurowe/