Jak ugotowac jajko na miekko?

Łatwy letniskowe Ser do smarowania

I uwielbiam ser. To wielki komfort jedzenie w moim życiu. W sezonie wakacyjnym lubię różne sery rozprzestrzenia obwód stroną dostarczyć do mnie. Dziwna rzecz o spreadach ser jest są tak łatwe do wykonania. Pozwólcie, że podzielę się z wami z moich ulubionych smarowania serem, ostrym cheddar / boczek i ser szlak wymieszać śmietanę.http://mk-global.com.pl/

Cheddar i boczek

Zacznij przez łączenie się składników. Będziesz potrzebował 8 uncji rozdrobnione ostrych sera cheddar, 4 uncji serek podzielona na 8 kawałków i 4 plasterki chrupiące smażone boczek.

Crumble plastry boczku i umieścić w maszynce, która jest wyposażona w łopatki do krojenia. Pulse kilku sekwencjach, zmniejszając bekon na małe kawałki. Następnie dodać starty cheddar w tercjach, pulsujący włączyć bity boczkiem i serem.

Po bekon i cheddar są mieszane dodać serek śmietankowy 2 kawałki na raz, puls, aby wymieszać. W dalszym ciągu impulsów serów, aż kulka zaczyna tworzyć. W tym momencie, zatrzymać, zdjąć pokrywę procesora i drapać dół boki miski procesora. Założyć pokrywę i puls kilka razy, upewniając się, że wszystkie składniki są równomiernie połączone.

Przenieść gotowy rozprzestrzeniania do pojemnika do przechowywania jednego kielicha i przechowywać w lodówce. Jeśli chcesz, aby uformować kulę, podszywają pojemnik folią i opakowanie sera w pojemniku z drewnianą łyżką lub szpatułką. Gdy wszystko jest gotowe, aby służyć, odwrócić piłkę i zdjąć folię.

Trail Mix twarogiem Rozprzestrzenianie

Ten słodki ser spread jest świetny w ciepłe bułeczki lub tosty. Trzeba będzie 1/2 szklanki osuszone sekcje mandarynka, 8 uncji serek podzielone na 8-10 kawałków i jeden kubek tropikalne Trail Mix. Tropikalny Trail Mix używam składa się z ananasa, rodzynki, daktyle, banany, papaja i płatkowane kokosa.

Umieścić mandarynki pomarańcze w malakserze wyposażonego w ostrze do krojenia. Impuls kilkakrotnie pociąć pomarańczowe sekcje. Następnie dodać mieszankę szlak, puls cztery lub pięć razy, aby zerwać połączenie do bitów. Zdjąć pokrywę procesora, drapać po bokach i dodać serek. Proces 15 do 20 sekund, upewniając się, że bity mix szlak są całkowicie włączone do sera. Przenieść do zbiornika magazynowego przy użyciu powyższych technik. Jeśli masz zamiar służyć tę kulę, umieścić w lodówce na 30 minut przed podaniem.

Za pomocą kilku prostych składników i zaledwie kilka minut można utworzyć te dwa pyszne sery do smarowania. Ciesz się dobrym zdrowiem.

Royce E. Anderson jest biznesmen i inwestor nieruchomości. Zajęcia praktyczne obejmują aby przejść na stronę kliknij tutaj. gotowanie, podróże, wędkarstwo i renowacji starych domów.

Artykuł napisany przez: mk-global – wycena nieruchomości i orzecznistwo majątkowe gdańsk