Wlasciwosci odzywcze kukurydzy

Wlasciwosci odzywcze kukurydzy To Jest Życie! Jednak faktem JEST, ZE Trudno Wyścigów konnych JEST prawdopodobnie bardziej ściśle strzeżone, monitorowane, badane i analizowane niz jakakolwiek inna Działalność na planecie. Przedstawię moj argumentem poniżej:

• Wyścigi konne SA starannie regulowane i kontrolowane przez Jockey Club. Istnieje formalny ustrój i Reguły Książka i dobrze ugruntowana PROCEDURA sprzeciwu i Odwołania.http://www.czapkiznadrukiem.com

• Wyścigi konne ma własna policję zwaną stypendystką stewardzi LUB „trzony”. SA jednym odpowiedzialne wobec Jockey Club, ostateczną organu zarządzającego Wyścigów. Przeglądu jeden funkcjonowanie każdej rasy, badać Každý Przypadek niewyjaśnionego odchylenia od Formy radzenia sobie oo zarzutów, o zwołanie deski Zapytania.

Wlasciwosci odzywcze kukurydzy

• Kazdy kon ma paszport, podobnie Jak moje. Dokument dziesięć jednoznacznie identyfikuje Konia, JEGO unikalne Cechy oznakowania i Identyfikacji. Kazdy koń JEST sprawdzana PRZED JEJ Paszport na początku wyścigu, przed dopuszczeniem zrobić uczestnictwa. Zapobiega się Możliwości zastąpienia nakładającego sie na swoim miejscu budowy.

• Jeśli któryś właściciel, trener LUB wręcz dżokej ma zadných wątpliwości co zrobić przebiegu wyścigu, czuje koń został potraktowany nieuczciwie, ani w inny sposób ingerować w trudnej sytuacji, Moga złożyć formalny sprzeciw natychmiast wyścig SIĘ skończył. Ich sprzeciw Musi Być specyficzne co zrobić przyczyn, A sprawa JEST starannie rozważone przez trzonu PRZED oficjalnym wynikiem wyścigu zostało ogłoszone. Dokonując swojej decyzji nagranie wyścigu zastrzelony przez kilka kamer pod różnymi Katami JEST starannie przeanalizowane i Świadkowie Moga Być nazywane.

• Po wyścigu próbki moczu SA pobierane z koni losowo I ZAWSZE OD zwycięzcy. Które SA analizowane przez Mnóstwo leków, steroidów środki wzmacniające itp Dwie próbki z Tej samej próbki SA zachowane.
Artykuł napisany przez: