Gryka jest bezglutenowym zbozem

Gryka jest bezglutenowym zbozem

Jedno JEST wysyłana zrobienia niezależnego Laboratorium Analizy zrobić; druga JEST Dostępna zrobić ponownego Badania, jeśli wyniki SA Pozytywne.

• Kazda rasa JEST rejestrowane od początku zrobić Konca. Kursy Maja stan aparatu Sprzętu sztuki, Które mozna powiększyć zrobić dżokejów oko w razie Potrzeby. powtórki wyścigu w zwolnionym Tempie ultra na duzy ekran sprawiają, že praktycznie niemożliwe dla kazdego Nieczysta gra, ABY przejść niezauważone.

• Jeśli trzony znaleźć na lokacyjny powoda Maja Wiele opcji zrobić Ich dyspozycji. SA jednym często nakładają kar u koni opartych NA Charakter zakłóceń. Żartach się często wyrażone Jako liczba długości. Zwycięski koń, Na Przykład, moze Mieć Kare Trzech długościach nałożonych na niego. Jeśli koń nie nie wygrał dwoch długościach Drugi umieszczone koń bedzie wymawiane zwycięzcę.

Gryka jest bezglutenowym zbozem

• Poważniejsze przestępstwa SA traktowane bardziej poważnie. Dżokeje Moga Być Zakazane oo Jazdy przez określony Czas LUB liczbę Spotkań. Moze by miec poważne konsekwencje Finansowe na dżokeja, trenera i właściciela. W wyjątkowych przypadkach Kary SA Surowe w skrajności. Jeden konkretny Przypadek przychodzi zrobić glowy, gdy dżokej został uznany winnym podjeżdżaniu Konia I uniemożliwiając mu wygrana i został wyrzucony Z Jazdy dla Życia Tak dla Życia. poszła Odwołanie zrobić Sadu Najwyższego, ale nie nie powiodło sie. Nie dżokej Jedzie na MIEJSCE JEGO / JEJ Cala karierę i środków zrobić Życia na niebezpieczeństwo.

Powodzenia i szczęśliwego popływać.

Gryka jest bezglutenowym zbozem

Til NASTĘPNY Czasu,

Steve

Artykuł napisany przez: