Fit obiad

Fit obiad

Jeśli ukryjesz SIĘ z dala w domu, Nie Beda musieli poznać innych Ludzi, którzy SA Jeszcze w powyżej tygodnia Być Szczęśliwy, nawet jeśli SA jednym niewątpliwie cierpi Wiele takich samych Problemów Jak Ty, plus, kilka własnych. Dlaczego chcesz zaakceptować, ZE Inni Moga Mieć Problemy i Nadal Być wesoła?

Wyjść i spędzić Czas Z przyjaciółmi. Doświadczeniu innych Osób zajmujących SIĘ Ich Życie w pozytywny sposób mozna zrobić cuda na, JAK SIĘ czujesz o własnym życiu. Jeśli Pół kielicha Ich pełna gdy Twój JEST W połowie Pusta, należy zadać sobie Pytanie, Dlaczego. Co oni robią, Ze Nie jestes?

5. Get Off Your Head

CZY mozna dostać SIĘ pijany LUB naćpany, ABY zapomnieć o swoich nieszczęść? Założę SIĘ, ZE Masz swietna zabawe podczas spadasz w każdym miejscu budowy, wycieki i łamanie Rzeczy, JAK ISC, Prawda? KIEDY Budzisz SIĘ ráno, Randki Problemy Beda Miały magicznie zniknęły, nie nie oni?

Nie? Dlaczego wiec, czy cholery, nie?

Bo bez wzgledu na to, ile mozna pic, Nie palić, samodzielnego wstrzykiwania substancji nielegalnych, Jedyne co musisz zmienić, aby Wykop zrobić wykonania swojej Pracy; droga twoja rodzina czuje Wokół Siebie; Twoje zdrowie, JAK pozbawić organizm ważnych składników odżywczych; jeśli uważasz, ZE Masz Problemy, Teraz TYLKO czekać, AZ saldo Banku zaczyna SIĘ zmniejszać Jeszcze bardziej!

Umieścić butelkę, stawu LUB pigułki z dala i zaakceptować Fakt, Ze Nie SA jeden zamiar zrobić Twoje Problemy odchodzą – oni po prostu zamiar dodac zrobić Nich.

6. biegać Ofiary

CZY NIE straszne się, gdy świat zawdzięcza ci coś, ale po prostu nie nie daje ci się? Aby Układ na ramieniu staje SIĘ Coraz większy i większy, AZ w końcu, ZE JEST Chyba świat Ostatnim miejscem, chcesz Być.

Prawda taka JEST, ZE świat zawdzięcza ci niczego. Zilch. Niezależnie od Tego, kto zrobił się, co zrobić CIEBIE I Dlaczego, ALE SIĘ Nikt nie nie moze zrobić nic, ABY zmienić Rzeczy.

Artykuł napisany przez: www.rainbowcups.eu