Owoce egzotyczne

Owoce egzotyczne Nie ma nic gorszego niż smak starego oleju! Również przygotować ziemniaki dobrą godzinę, zanim będziesz je gotować, i zostawić je moczyć w zimnej wodzie przez 30 minut. Spuścić surowe żetony. Pat sucha czystą ściereczką, a następnie owinąć w innym czystą szmatką przez kolejne 30 minut przed gotowaniem.

Olej lub tłuszcz smażyć frytki w powinna osiągnąć około 350 Â ° F / 17 A ° C przed rozpoczęciem gotowania. Jeżeli nie masz termometru, spadek jednego żetonu na tłuszczu, gdy myślisz, że jest gotowy. Należy wznieść się na powierzchni i rozpocząć przepuszczając łagodnie.

Dwukrotnie smażenia wióry czyni je ostre i cudownie złote. Fry pierwszy aż będą miękkie, ale nie kolorowe. Następnie podgrzać olej lub tłuszcz do poziomu między 360 a 375 Â ° F (22-30 Â ° C) i smażyć, tym razem na złoty kolor.

Owoce egzotyczne

Dlaczego jest to, że niektóre pieczone ziemniaki są bardziej smaczne niż inne? Dwa sprawdzone metody gotowania są następujące: Po pierwsze sparzyć i obrać ziemniaki (które powinny być równomiernie rozmiarów), umieszczając je w zimnej wodzie i doprowadzając do wrzenia. Odsączyć i zarysować powierzchni ziemniaków delikatnie widelcem. Gotować w piecu w tłuszczu lub oleju, polewanie regularnie aż ziemniaki są ugotowane i dobrze rumiane. Lub skórki ziemniaki i pokroić na połówki lub ćwiartki, w zależności od ich wielkości. Rozgrzej piekarnik do 660 Â ° C / 190 A ° C. Posypać trochę soli na ziemniaki, a następnie skropić obfite ilości oliwy z oliwek. Pieczona na złoty kolor. Na zewnątrz powinny być chrupiące i wewnątrz miękkie i pyszne.

SautĂ © ziemniaki, najpierw wrzącą je w mundurkach. Ostudzić, obrać i pokroić. Następnie smażyć w głębokim oleju na złoty kolor i ostry. Można to zrobić zarówno chipsy i fałszywe „pieczeń” ziemniaki w ten sposób. Alternatywnie miarka kulki ziemniaczane z odpowiednim frez a następnie sautĂ © nich stylu Parisienne.

Annette Welsford jest redaktorem i współautorem międzynarodowego najlepszą książkę sprzedaży Jak rosną wielkie ziemniaki. Ma również edytować i opublikował kilka innych tytułów związanych z ogrodnictwem.

Książka 110 str można kupić w trybie online i jest uważany za autorytatywny „biblia” na uprawę ziemniaków. Jest również wyposażony w bezpłatne książki kucharskiej i drugiej książki na wzroście Topinambur

Artykuł napisany przez: